Ejj @wykop – zróbmy może coś…

Ejj @wykop – zróbmy może coś fajnego w tej społeczności w trakcie izolacji, coś, żeby zająć ten dziwny czas niekoniecznie patrząc się ciągle w statystyki zarażeń. Może bylibyście chętni na Wykopowy Festiwal Spie… Amatorskich Filmów w Izolacji czy coś w ten deseń (może być bez „Spie…” po prostu miało wyjść śmiesznie i atencyjnie – hehe, paczcie jakie śmieszne)?

Każdy ma czym nagrywać, wystarczy telefon. Montaż? Też już nawet siałomi to potrafi xD Można nawet zrobić machinimę z gry, czy film z klocków lego, byle by coś było i dało się obejrzeć. Tworzysz film max 2min na zadany temat (weryfikacja czy to nie jest jakieś wcześniejsze dzieło), w określonym czasie wysyłasz zgłoszenie, a później całe mirko będzie głosować wg. zasad Wykopowych Wykreślanek na najgorsze filmy, aż dojdziemy do zwycięzcy?

Uczestniczyłem w dżemach filmowych i growych, wiem jak to można przeprowadzić organizacyjnie, to nie byłoby jakieś ultra ciężkie przedsięwzięcie, ot zrobienie formularza zgłoszeniowego, wrzucenie wpisu z tematem i później robienie głosowań (jak będzie za dużo prac to wykreślanki nie zrobią roboty za bardzo, trzeba będzie myśleć nad ankietami).
Przydałoby się po prostu coś pozytywnego w tym smutnym jak cośtamcośtam świecie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeśli jesteście zainteresowani, zostawcie plusika, jak będzie wystarczające zainteresowanie to zawołam do następnego wpisu z detalami odnośnie kiedy, jak dużo czasu itd. no i tag #wykopowyfestiwal

#wykop #koronawirus #filmmaking #film #filmy #hobby #zainteresowania